פסטיבל מדיטרנה 2021 הפסטיבל הבינלאומי למוזיקה,אמנות,קולנוע וטעמים ממדינות הים התיכון <br>18-13-ביוני|The Mediteranee Festival Ashdod 2019<br>
x
אודות הפסטיבל

 

פסטיבל מדיטרנה אשדוד ייפתח ב-13 ביוני זו השנה השמינית במתחם התרבות של אשדוד. הפסטיבל שכבש קהל רב לאורך השנים יוקדש השנה כולו לאמנים ישראלים אשר יגישו יצירה ישראלית  מקומית ויצירות ממדינות הים התיכון. 

בין המשתתפים: עידן חביב ולהקתו במופע "שלמים" , יובל דיין במופע להקה עם שיריה האהובים, הרכב "הטרנזיסטור" במופע מחווה לאריק איינשטיין ובהשתתפות מיקי גבריאלוב,  ההרכב היווני- ישראלי "יאמאס", המופע "משט מוזיקלי בים התיכון" בניהולו של אורי קריב ובהנחיית דן כנר, "הסלוניקאי החדש" – אסי יחיאל במופע מחווה לגדולי הזמר היווני ובנוסף הקרנה חגיגית של הסרט "שובו של גיבור".

הפסטיבל שהפך עם השנים לחביב הקהל והתקשורת, סוחף אחריו בכל שנה קהל רב מכל רחבי הארץ הנחשף לצבעים ולסגנונות באוירת מדינות הים התיכון. השנה יתקיים הפסטיבל במתכונת מצומצמת ובה יעלה מופע אחד מרכזי במשרד לאמנויות הבמה אשדוד בכל ערב.  
 
מנכ"ל הפסטיבל, מוטי מלכא: פסטיבל מדיטרנה יתקיים השנה וזו בשורה משמחת ומרגשת לאחר שנה מורכבת שעברה על כולנו ועל תעשיית התרבות בפרט. הגעגוע לצבעים ולטעמים היחודיים של פסטיבל מדיטרנה, לרוח הנעימה ולניחוח הים האשדודי של אמצע יוני וכמובן לשמחה של הקהל, הביאו אותנו להחלטה כי נקיים את הפסטיבל על אף ולמרות המגבלות. אנו שמחים להגיש פסטיבל ישראלי עם רשימה מרגשת של מופעים. נשמח לראות את כולכם וכמובן שכולי תקווה כי בשנה הבאה נחזור למתכונת המורחבת המסורתית. 

 

הפסטיבל מתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ההנחיות מתעדכנות מעת לעת ורוכשי הכרטיסים יקבלו עדכונים שוטפים בהתאם.

נתראה... במדיטרנה